(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-K4DDF3D');

CZYM JEST CZYSZCZENIE WNĘTRZA?

DO WYBORU JEDNA Z DWÓCH OPCJI W RAMACH CZYSZCZENIA WNĘTRZA:

  • Odświeżenie wnętrza,
  • Kompleksowe czyszczenie wnętrza + pranie tapicerki.

CZYSZCZENIE WNĘTRZA

Bardzo ważnym elementem dla kierującego pojazdem jest panujący porządek wewnątrz samochodu. Mało kto wie, że nieprzyjemny zapach wewnątrz kabiny nie tylko psuje nam przyjemność podróży, ale może być również niebezpieczny dla zdrowia. Gruntowne czyszczenie wnętrza dobrze jest wykonać raz w roku np. wraz z wiosennymi porządkami.

KORZYŚCI

Dzięki odpowiednio wyspecjalizowanej technice i wysokiej klasy dopasowanym preparatom czyszczącym, jesteśmy w stanie przywrócić niemal każde wnętrze samochodu do wyglądu wręcz salonowego pod warunkiem, że nie będzie ono posiadać wcześniejszych uszkodzeń mechanicznych. Pojazd poddany tej usłudze przechodzi czasochłonny proces czyszczenia, począwszy od podsufitki po przez wszystkie nawet najdrobniejsze elementy pulpitu i drzwi. Siedzenia tekstylne czy skórzane, wykładzina, dywaniki podłogowe i bagażnik są odpowiednio czyszczone. Można by się tu dłużej rozpisywać, ale po co? Wnętrze jest po prostu skrupulatnie wypielęgnowane centymetr po centymetrze z zachowaniem odpowiednich prawideł pielęgnacji samochodu.

CZY JESTEŚMY W STANIE KAŻDY ELEMENT DOKŁADNIE WYCZYŚCIĆ?

Bez względu na to z jakiego materiału, jak wykonane są elementy wnętrza i jak mocno są zabrudzone (gładkie, porowate, plastikowe, drewniane, gumowe, tapicerka zwykła tekstylna, welurowa, wszystkie gatunki skóry, między innymi, nubuk, alcantara, materiały imitujące skórę itp.) - nie ma to dla nas większego znaczenia.

JAKI JEST KOSZT USŁUGI?

Odświeżenie wnętrza - 550 zł

Kompleksowe czyszczenie wnętrza + pranie tapicerki - 800 zł