FOLIE DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

Przyciemnianie szyb w samochodzie

FOLIE OCHRONNE 3M BLACK SHADE

Folie ochronne, to temat, który dzisiaj rzucamy Wam na pokład. W SPACAR auto detailing stosujemy folie różnych producentów, ale dzisiaj będzie o…

Serii folii samochodowych 3M Black Shade

Tego typu folie wykorzystują ekonomiczną technologię, niemetalizowanego, barwionego poliestru.

Folie Black Shade nie zakłócają fal telefonu komórkowego, odbioru radia satelitarnego, czy nawet GPS. Oprócz tego folie te blokują prawie całkowicie promieniowanie UVA i UVB, które tak naprawdę stanowią główną przyczynę odbarwiania się materiałów (np. tapicerki).

Seria 3M Black Shade blokuje aż do 43% całkowitej energii słonecznej, która przenika przez szyby pojazdu, dzięki czemu zapewnia na wiele sposobów „efekt chłodu” . Poza tym folie tego typu posiadają powłokę, która jest odporna na zarysowania oraz kilka różnych poziomów cieniowania w atrakcyjnym odcieniu węgla drzewnego.

Jakie jeszcze ma korzyści?

Niższa przepuszczalność światła. W związku z tym, w upalne i słoneczne dni możesz liczyć na niższą temperaturę w samochodzie.

Dzięki zastosowaniu przyciemnienia szyb wnętrze auta będzie wolniej się nagrzewać. Folie specjalne, czyli tzw. metalizowane będą odgrywać tutaj największą rolę, ponieważ potrafią bardzo mocno zredukować nagrzewanie się wnętrza samochodu .