Folie ochronne PPF – jaki jest koszt aplikacji?

Folie ochronne PPF Tarnowskie Góry

Folie ochronne PPF

Chcesz żeby Twój lakier został odpowiednio zabezpieczony? W takim razie folie ochronne to temat dla Ciebie! Jest to obecnie jedna z najbardziej skutecznych metod ochrony lakieru. Poza wytrzymałoścą mechaniczną zyskasz dodatkowe właściwości samoregeneracji, jak i świetną hydrofobowość.

Folie PPF na lampy i nie tylko

Folia PPF może zostać wykorzystana do oklejenia najbardziej narażonych na uszkodzenia/odpryski części lakieru. Ochrona może dotyczyć:
  • maski,
  • błotników,
  • dachu,
  • klamek,
  • zderzaków i innych ważnych części.

Folię można nałożyć na 1/4 lub nawet 1/3 maski, czyli na tzw. bikini, co pozwoli ochronić najbardziej narażony fragment. Ponadto dzięki folii ochronnej PPF zyskasz ochronę przed ptasimi odchodami, owadami, mikrorysami, a nawet i drobnymi otarciami parkingowymi.

Ile kosztuje oklejenie samochodu folią PPF?

Cena tej usługi uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju zastosowanej folii i od ilości zużytego materiału. W tym przypadku tak naprawdę ilość metrów kwadratowych pojazdu pozwala nam oszacować koszt oklejenia.

W SpaCar Auto Detailing staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientom, dlatego też oklejając więcej niż jedną część samochodu, oferujemy korzystne pakiety. Ciesz się jakością i wytrzymałością lakieru przez kolejne lata.