(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-K4DDF3D');

FOLIE OCHRONNE PPF

TRWAŁOŚĆ

Folie ochronne są trwałe, idealne i jednocześnie zapewniać ochronę powierzchni

ELASTYCZNOŚĆ

Folie ochronne muszą być elastyczne, tak aby mogły być zamontowane na każdej powierzchni

JAKOŚĆ

Folie są tak zaprojektowane, aby chronić lakier samochodu. Nie wpływają na wygląd pojazdu

PRZEJRZYSTOŚĆ

Folie są idealnie gładkie. Uzyskujemy przy nich krystalicznie przejrzyste wykończenie

TECHNOLOGIA

Folie przylegają idealnie. Technologia uszczelniania krawędzi powoduje, że folie powodują perfekcyjne uszczelnienie przy krawędziach

OCHRONA

Ochrona przed żwirem, solą, gryzem, ptasimi odchodami, smołą, olejami, owadami, a także żywią drzew

CZYM SĄ FOLIE OCHRONNE?

FOLIE OCHRONNE

Głównym zadaniem folii jest zabezpieczenie elementów auta najbardziej narażonych na uszkodzenia podczas codziennej jazdy (np. ochrona przed kamieniami). Do tego celu wykorzystujemy wysokiej klasy samoregenerującą się folię (gdy zostanie zarysowana, odkształca się). Folia charakteryzuje się wysokim połyskiem, niesamowitą trwałością, jest odporna na pęknięcia, odbarwienia i plamy do tego jest prawie niezauważalna. Najczęściej zabezpieczane elementy to:

  • maska,
  • przedni zderzak,
  • reflektory,
  • pod klamkami,
  • lusterka,
  • błotniki,
  • próg załadunkowy tylnego zderzaka.

XPEL ULTIMATE PLUS W PRAKTYCE

Folia do ochrony lakieru firmy XPEL ULTIMATE PLUS, to praktycznie niewidoczna dla oczu poliuretanowa powłoka. Jej głównym zadaniem jest ochrona karoserii Twojego pojazdu przed wszystkimi szpeczącymi uszkodzeniami, zwiększając przy tym jego wartość przy ewentualnej odsprzedaży.

XPEL PAINT PROTECTION FILM

Folia Paint Protection - folia XPEL Paint Protection posiada właściwości, które sprawiają że jest najbardziej elastyczną i najłatwiejszą do zainstalowania folią ochronną. Dostępna jest aż w 3 klasach i ma grubość 160 mikronów. Ponadto wykonana jest z wysokiej jakości poliuretanu i nadaje się do każdej aplikacji.
ULTIMATE - cechuje się doskonałą odpornością na zabrudzenia oraz szkodliwy wpływ środowiska. Jest też samoczynnie naprawiająca się folią, która ma bezbarwną powłokę.
XTREME - posiada wysoką elastyczność i ma minimalną teksturę powierzchni.

CZY LAKIER NA POJEŹDZIE BĘDZIE WYGLĄDAĆ INACZEJ, JAK FOLIA ZOSTANIE ŚCIĄGNIĘTA?

Wygląd lakieru nie zostanie naruszony, ponieważ znajduje się na nim folia. Lakier, który jest chroniony przez folię będzie w odpowiedni sposób zabezpieczony.

CZY FOLIA POWINNA BYĆ W JAKIŚ DODATKOWY SPOSÓB PIELĘGNOWANA?

Nie wymaga się od właściela pojazdu dodatkowej ostrożności. Należy pamiętać jedynie o myciu i woskowaniu samochodu, tak jak było to wykonywane dotychczas.

CZY FOLIA MOŻE ZOSTAĆ ZDJĘTA?

Folia może być w dowolnej chwili zdjęta, ponieważ posiada opatentowany klej, dzięki czemu jej zdjęcie nie spowoduje uszkodzenia lakieru.

CZY CIEBIE RÓWNIEŻ PIERWSZA RYSA BOLI NAJBARDZIEJ?

Aby uniknąć bólu i zachować jak najdłużej nowy wygląd samochodu, to nie zastanawiaj się i podejmij decyzję o zastosowaniu samonaprawiającej się folii ochronnej. Folie ochronne pomimo tego, że charakteryzują się wysokim połyskiem, to pozwalają chronić lakier przed takimi uszkodzeniami jak: kamienie, sól drogowa, czy piasek.

JAKIE ELEMENTY SĄ CHRONIONE PRZEZE FOLIE?

Wszystkie. Folia chroni nawet te elementy pojazdu, które są najbardziej narażone na uszkodzenia.

CZY NA SAMOCHÓD Z MATOWYM LAKIEREM MOŻE ZOSTAĆ NAŁOŻONA FOLIA OCHRONNA?

Tak. Dla matowych lakierów opracowana została specjalna folia XPEL STEALTH, która łączy w sobie taką samą trwałość i ochronę, jak inne folie tej firmy. Różnicę stanowi tylko struktura folii, która idealnie dopasowuje się do ochrony matowych lakierów.

JAKI JEST KOSZT ZABEZPIECZENIA LAKIERU FOLIĄ OCHRONNĄ?

Cena jest ustalana indywidualnie, wszystko zależy od powierzchni samochodu zabezpieczanego.

Nakładanie folii ochronnej