(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-K4DDF3D');

CZYM JEST IMPREGNACJA DACHU CABRIO?

IMPREGNACJA DACHU CABRIO

Kabrio dach samochodu jak wiemy poddawany jest często ciężkim próbom atmosferycznym. Promienie słoneczne , kwaśne deszcze, osad uliczny, ptasie odchody itp. mogą przyczynić się do trwałego uszkodzenia materiału. Na dachu pojawiają się odbarwienia, a w niektórych przypadkach dochodzi nawet do pęknięć i dziur.

KORZYŚCI

Aby zapobiec "katastrofie", dach należy odpowiednio zabezpieczyć. Do tego celu stosujemy preparaty, które tworzą na nim niewidoczną barierę ochronną. Zaimpregnowana powierzchnia posiada bardzo dobre właściwości odkraplające, nie wchłania wody, zapobiega zabrudzeniom i jest odporna na czyszczenie chemiczne.

JAK CZĘSTO TO ROBIĆ?

Czyszczenie oraz konserwację dachów cabrio zaleca się co najmniej 2 razy do roku. Zwykle na początku, jak i na końcu sezonu.

JAKI JEST KOSZT USŁUGI?

Cena netto tej usługi wynosi od 500 zł.