(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-K4DDF3D');

CZYM JEST KORETKA LAKIERU?

DO WYBORU JEDNA Z TRZECH OPCJI W RAMACH KOREKTY LAKIERU:

  • Odświeżenie lakieru,
  • Korekta lakieru Standard,
  • Korekta lakieru Premium.

KOREKTA LAKIERU

Nadwozie samochodu codziennie narażone jest na uszkodzenia a lakier, który je pokrywa jest bardzo delikatną powłoką. Woda, promienie UV, partykuły brudu, materiały olejowe, wapno, sól drogowa, resztki owadów, żywica i inne materiały pochodzące z zanieczyszczenia środowiska oraz systematyczne mycie nadwozia w automatycznej myjni, powodują, że nasze auto traci blask, jest matowe i pełne rys. Jest to proces nieuchronny, ale na szczęście w pełnym stopniu odwracalny. Gdy lakier naszego samochodu jest zniszczony, ma wyraźne rysy lub powierzchnia jest mocno utleniona, nie pozostaje nam nic innego jak tylko przeprowadzić renowację powłoki lakierniczej. Przy użyciu odpowiednich profesjonalnych preparatów, urządzeń i umiejętności zdobytych na przełomie lat, możemy przywrócić dawny połysk niemal na każdym lakierze.

ODŚWIEŻENIE LAKIERU

To usługa jednoetapowej korekty lakieru, w której głównie koncentrujemy się na usunięciu zmatowień, hologramów i 20-30% zarysowań, uzyskując głębie koloru i wysoki połysk lakieru. Finalnie lakier zostaje zabezpieczony woskiem podstawowym.

KOREKTA LAKIERU - KOREKTA STANDARD

To usługa minimum dwuetapowej korekty lakieru. W tym przypadku usunięte zostają zmatowienia, hologramy i 60-70% zarysowań, uzyskując głębie koloru i wysoki lustrzany połysk lakieru. Finalnie lakier zostanie zabezpieczony woskiem podstawowym.

KOREKTA LAKIERU - KOREKTA PREMIUM

To wielogodzinny, żmudny proces odbudowy pierwotnego wyglądu lakieru. W zależności od stopnia zniszczenia powierzchni, dobieramy odpowiedni zakres czynności, a cały ten proces składa się z wielu etapów polerowania. W wyniku przeprowadzonej renowacji premium uzyskamy głębię koloru, idealnie gładką powierzchnię z mocnym połyskiem, 90-99% zarysowań zostaje usuniętych. Finalnie lakier zostaje zabezpieczony woskiem podstawowym.

JAKI JEST KOSZT APLIKACJI?

Odświeżenie lakieru - 1000 zł

Korekta lakieru Standard - 1 600 zł

Korekta lakieru Premium - 2 800 zł

* Ceny podane wyżej, to ceny netto. Cena może różnić się w zależności od powierzchni samochodu.