(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-K4DDF3D');

O Nas

auto detailing w Tarnowskich Górach

Auto detailing w centrum Tarnowskich Gór

Nasze studio pielęgnacji samochodów SpaCar powstało z myślą o tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonywanych usług związanych z Auto Detailingiem. Swoje pierwsze doświadczenie zdobyliśmy za granicą, w renomowanych salonach samochodowych, takich jak: Jaguar, czy Bmw. Uczyliśmy się profesjonalnej pielęgnacji samochodów. Dzięki temu po powrocie do kraju zdecydowaliśmy się otworzyć swoje własne studio auto detailingowe, które oferuje swoje usługi do dzisiaj.

Usługi auto detailingowe

Auto detailing jest naszą pasją, hobby oraz sposobem na życie. Uwielbiamy robić, to co robimy i sprawia nam to ogromną radość. Oferujemy szeroką gamę usług, które związane są z: czyszczeniem, pielęgnacją, konserwacją oraz zabezpieczeniem lakieru Waszych samohcodów. Do realizowanych prac podchodzimy z profesjonalizmem. Dbamy o to, aby każdy samochód był "dopieszczony" w najmniejszym detalu.

Na ten moment nasza firma specjalizuje się w odnawianiu oraz zabezpieczaniu samochodów powłokami ceramicznymi firmy Fireball, jak i foliami ochronnymi - FlexiShield oraz Xpel. Codziennie przyjeżdżają do nas różne pojazdy, w tym nowe, jak i używane. Nowe samochody zabezpieczamy przed działaniem czynników zewnętrznych, a w używanych przywracamy salonowy wygląd i dawny blask.

Nasze 20-letnie doświadczenie poparte jest opiniami zadowolonych Klientów oraz realizacjami, które możecie zobaczyć na stronie, jak i na fanpejdżach - Facebook oraz Instagram.

Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, przygotowując wycenę pod Klienta.