Powłoki ceramiczne Nasiol

Powłoki ceramiczne NASIOL w SpaCar

Powłoki ceramiczne NASIOL w SpaCar

Jakiś czas temu mieliśmy okazję poszerzyć swoją ofertę o kolejną firmę. Trafiło na firmę NASIOL, która jest wiodącym producentem powłok ochronnych nano w Europie.

NASIOL NL272

To najwyższej jakości produkt, które wykorzystywany jest do ochrony powierzchni samochodów. Alternatywnie nazywana jest również jako "Nano Ceramic Coating". Dzięki temu produktowi zwiększy się wartość Twojego pojazdu, przedłuży żywotność i zyskasz wspaniały wygląd.

Nano Layer 272 tworzy na lakierze samochodu gładką, ale twardą warstwę ochronną o wielkości nano. Nasz pojazd dzięki temu jest chroniony przed działaniem warunków zewnętrznych, chemikaliami oraz uszkodzeniami spowodowanymi przez piasek, czy zarysowania.

Poza tym co najważniejsze, dzięki NASIOL NL272 samochód zyskuje wysoki połysk.

Tego typu powłokę możemy wykorzystać do ochrony:
  • reflektorów,
  • świateł tylnych,
  • zderzaków,
  • lakieru samochodowego.

Powłoki ceramiczne NASIOL ZR53

Poza wspomnianym wyżej rodzajem powłok NASIOLa mamy jeszcze w ofercie NASIOL ZR53, czyli powłokę która nadaje wysoki właściwości hydrofobowe. Jest to najlepsza ochrona nano przed wszelkimi uszkodzeniami, wywołanymi kwaśnym deszczem, zadrapaniami, promieniami słonecznymi, jaki i odchodami ptaków.

ZR53 sprawi, że woda, kurz, czy błoto nie będą straszne. Będziesz mógł spokojnie, w łatwy sposób pozbyć się brzydkich plam i zabrudzeń.

Nasiol ZR53 pozostawia na samochodzie dwuwarstwową złożoną warstwę, która jest twardsza na górze, a bardziej miękka na dole. Dzięki temu zyskujemy maksymalną trwałość oraz elastyczność.