(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-K4DDF3D');

POWŁOKI CERAMICZNE

POWIERZCHNIA

Przedstawienie prawdziwego piękna czystej i zabezpieczonej powierzchni Twojego pojazdu

POŁYSK

Wydobycie głębi koloru i nadanie wysokiego połysku

SAMOOCZYSZCZANIE

Samooczyszczanie powierzchni pozwala na odpychanie wszelkiego brudu i wody

ZARYSOWANIA

Ochrona przed mikro zarysowaniami jest możliwa tylko dzięki stworzeniu twardszej niż lakier warstwy ochronnej

OCHRONA

Ochrona przed chemikaliami, detergentami oraz zanieczyszczeniami środowiska

PROMIENIOWANIE

Ochrona przed promieniami UV, co pozwala zapobiec oksydacji lakieru

CZYM JEST CERAMICZNA OCHRONA LAKIERU?

POWŁOKI

Powłoki ceramiczne to dużo więcej niż zabezpieczenie powierzchni za pomocą wosków czy past. Ceramiczna ochrona to trwałe związanie aplikowanego środka z zabezpieczaną powierzchnią. W efekcie otrzymujemy dodatkową warstwę, czyli nano powłokę, która cechuje się większą twardością, połyskiemm i hydrofobowością w porównaniu do zabezpieczanej powierzchni.

FIREBALL W PRAKTYCE

Fireball to nowa generacja powłok ceramicznych, które powstały w zaawansowanym procesie technologicznym syntezy z wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów. Ccechują się takimi właściwościami jak: samooczyszczanie, połysk i wydobywanie głębi kolor. Powłoki ceramizcne Fireball zabezpieczają powierzchnię w trwały i spektakularny sposób.

FIREBALL - NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Odporna na szkodliwe czynniki - dzięki powłokom ceramicznym nie mujsisz już się martwić negatywnym wpływem promieni słonecznych, chemii, czy złych warunków atmosferycznych.
Zachwyca pięknem przeze długi czas - zapewnia nasycony kolor, przyjemną gładkość w dotyku, piękno oraz olśniewający blask obok którego nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie.
Łatwy w pielęgnacji - właściwość samooczyszczania powierzchni pozwala na to, że powierzchnia pozostaje czysta, a jej bieżące mycie oraz pielęgnacja mogą się odbywać bez użycia silnych chemikaliów oraz detergentów.

JAKI JEST KOSZT APLIKACJI POWŁOK CERAMICZNYCH FIREBALL?

Poniższe ceny dotyczą tylko i wyłącznie aplikacji powłok ceramicznych dla średniej wielkości samochodu. Przygotowanie powierzchni pod aplikację, w tym również jeśli trzeba zastosować proces korekty lakieru, to wycena dokonywana jest indywidualnie.

Aegis - 1 200 zł

Devil's Blood - 1 700 zł

Silla - 2 200 zł

Butterfly - 2 500 zł

Dok do - 4 000 zł

* Ceny podane wyżej, to ceny netto. Cena może różnić się w zależności od powierzchni samochodu.

Powłoki ceramiczne Fireball