(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-K4DDF3D');

FOLIE PPF CLIF DESIGNS

Folie ochronne PPF

FOLIE PPF CLIF DESIGNS W SPACAR

W naszym studio detailingowym możecie korzystać z nowej generacji folii PPF, firmy CLIF DESIGNS. A czym one się dokładnie charakteryzują?

W głównej mierze hydrofobowością, dzięki czemu folia jest wolna od zabrudzeń i plam. Poza tym samoregeneracją, a co to w praktyce oznacza? Że folie ochronne Clif Designs wykonane są z najlepszej jakości materiału TPU i posiadają specjalną powłokę SPC, a co za tymi idzie… folia w bardzo łatwy sposób leczy się nawet w przypadku głębokich zadrapań za pomocą naturalnego światła słonecznego bądź ciepła silnika.

Poza tymi dwoma cechami, warto wspomnieć, że folie PPF zapewniają bezkonkurencyjnie wysoki połysk, jak i przejrzystość. Jeśli na Twoim lakierze pojawią się jakiekolwiek zabrudzenia lub zanieczyszczenia w postaci odchodów ptaków, oleju, czy plam twardej wody, to możesz śmiało zastosować silne środki chemiczne. Folia nie ulegnie zniszczeniu ani uszkodzeniu.

W naszej ofercie dostępne są folie, takie jak:

Pearl – ta folia pozwala na uzyskanie efektu perły. Zachowujesz przy niej maksymalną ochronę, ale i jednocześnie zyskujesz efekt WOW, dzięki strukturze perły. Folia Pearl cechuje się wysoką hydrofobowością.

Chameleon – jest dla osób, które cenią sobie oryginalność i wyjątkowość. Jeśli nie lubisz prostoty, to folia Chameleon spełni Twoje oczekiwania. A co to znaczy? W zależności od światła i kąta, pod jakim aktualnie patrzymy na samochód, to kolor mieni się różnymi barwami. Folie tego typu charakteryzuje się unikatowościąmaksymalną ochroną oraz doskonałą hydrofobowością.

Carbon – jeśli chcesz, aby Twój samochód zyskał nowy efekt, to zdecyduj się na strukturę węgla. Do wyboru mamy teksturę przezroczystą lub czarną. Dzięki folii Carbon nadasz swojemu samochodowi styl i elegancję. W przypadku tej folii zyskujemy właściwości samoregeneracyjne i odporność na chemikalia.

Firma Clif Designs oferuje szereg innych również folii, o których będziemy systematycznie opowiadać w kolejnych wpisach. Zapraszamy już teraz na umówienie się w celu zastosowania folii PPF w Twoim samochodzie.