Studio detailingowe czy myjnia tradycyjna

Myjnia czy studio auto detailingowe?

CZYM RÓŻNI SIĘ ZWYKŁA MYJNIA OD STUDIA AUTO DETAILINGOWEGO?

Auto detailing to usługa, która ma na celu poprawić wygląd samochodu. Bardzo często pytacie nas, czym tak naprawdę różni się auto detailing od zwykłego mycia samochodu? Postaramy się przedstawić różnicę…

Auto detailing to przede wszystkim dokładność i precyzja oraz odpowiednie zastosowanie metod czyszczenia, których zadaniem jest poprawa wyglądu naszego pojazdu. Ważne jest, aby przed wyborem studia auto detailingowego spojrzeć na ich cennik i dopytać, jakie kosmetyki stosowane są w praktyce. Powierz swój samochód profesjonalistom, a nie osobom, które amatorsko zajmą się nim, a potem efekty napraw lakieru będą nawet 3 razy wyższe niż opłata za usługę. W przeciwieństwie do tradycyjnych myjni samochodowych w studiach auto detailingowych możesz wykonać znacznie więcej usług niż samo mycie.

W naszej firmie możesz również zaaplikować powłokę ceramiczną, przyciemnić szyby, czy nawet zaimpregnować dach cabrio. W swojej pracy wykorzystujemy sprawdzone, profesjonalne środki do pielęgnacji i konserwacji lakieru.

Jeżeli chcesz zadbać o swój samochód nie tylko z zewnątrz, to my proponujemy kompleksowe czyszczenia – zarówno w wewnątrz, jak i na zewnątrz. U nas wyczyścisz i zakonserwujesz tapicerką skórzaną . Wyczyścimy Ci deskę rozdzielczą i zregenerujemy plastikowe elementy, które od słońca mogły już wyblaknąć. Czyste wnętrze to nie tylko poprawa wyglądu, ale i poprawa koncentracji podczas jazdy.

Istotną też różnicą pomiędzy zwykłą myjnią samochodową, a studiem auto detailingowym jest czas, który poświęca się na pielęgnacje samochodu. Jeżeli chcesz oddać samochód tam, gdzie najważniejsza jest dbałość o każdy szczegół, to skorzystaj z naszej oferty. Na każdy pojazd poświęcamy tyle czasu, ile wymaga usługa. Stawiamy wszystko na dokładność i precyzję.